Kup kurs

Jesteś mamą niemowlaka
i nie ogarniasz?

Nie wiesz czy to kolka, płacz, alergia
i odchodzisz od zmysłów?

STWORZYŁAM DLA CIEBIE KURS!

Początki macierzyństwa to jedna wielka niewiadoma.

Pragnę żebyś od razu wiedziała, że w moim kursie opieram się nie tylko na wiedzy medycznej, ale też psychologii. Jeżeli chcesz dowiedzieć się, które babcine rady, to przestarzałe mity. Jeśli szukasz aktualnej wiedzy, opartej na badaniach naukowych, całościowego podejścia do macierzyństwa i niemowlęcia, również z psychologicznym zapleczem. Jeżeli chcesz poznać mechanizmy działające w ciele niemowlaka, kiedy są fizjologiczne, a kiedy trzeba je zgłosić lekarzowi,  to jesteś we właściwym miejscu. Czasem nie wystarczy wiedza, trzeba skonsultować się z lekarzem, bo żaden kurs nie zastąpi indywidualnego badania.

 
pion

Nazywam się Dominika Wojsz i jestem mamą Frania i Stasia.

18.09.2015 roku zmienił moje życie diametralnie po raz pierwszy zostałam mamą. Cała moja lekarska wiedza wyniesiona ze studiów roztrzaskała się o pierwszy nieukojony płacz. Moi synowie mieli alergię na białko mleka krowiego, również ze zmianami atopowymi. Karmiłam ich piersią w imię #karmiejemwszystko, wykluczając jedynie nabiał. Nosiłam w chuście i spałam razem z nimi, bo najbliższe jest mi rodzicielstwo bliskości. Wiem, co to nieprzespane noce, nieukojony płacz bez uchwytnej przyczyny. Zmiany skórne zmieniające się jak w kalejdoskopie. Znam poczucie winy czy niekompetencji w roli mamy. Jednak dziś prawie 4 lata później wiem, że można inaczej.

Odkryj macierzyństwo bez poczucia winy, by od pierwszych dni cieszyć się tą nową rolą.

Kurs ,,jak przetrwać z niemowlakiem” jest dla Ciebie jeśli:

Zobacz zapowiedź kursu

Kurs „Jak przetrwać z niemowlakiem” stworzyłam po to, abyś zmieniła swoje życie rodzinne.

 Zmiany, które pozwolą Ci budować czuć się kompetentą jako mama, usprawnią komunikację i nowy podział obowiązków. Zmiany, które pozwolą pozbyć się poczucia bycia niekompetentną w roli mamy i nauczą odpuszczać. Dzięki prostym krokom i nowym narzędziom rodzicielskim oraz wiedzy, w końcu będziesz taką mamą jaką chciałaś być.

Gotowa? To jedziemy!

Kupujac kurs otrzymujesz:

Kupując teraz, zgarniasz bonusy! PAKIET WEBINARÓW :

Jak wygląda kurs?

6 logicznie powiązanych modułów

Wstęp do kursu pełni funkcję nawigatora ułatwi Ci poruszanie się po kursie

11

Nagrania wideo

Krótkie wprowadzenia w tematykę modułów

2

Pliki PDF, ćwiczenia, checklisty

Korzystaj z nich tak, jak lubisz: wydrukuj lub wypełniaj na komputerze

4

Dostęp on-line

Kurs jest dostępny na specjalnej platformie, do której otrzymujesz login i hasło

8

Uczysz się, gdzie chcesz i kiedy chcesz

Wszystkie materiały (oprócz filmów) możesz pobrać na komputer, telefon, tablet i korzystać z nich w dowolnym miejsc

9

Dożywotni dostęp do kursu

Kurs kupujesz raz, korzystasz z niego wielokrotnie.

O czym jest kurs?

modul 0

Moduł 0

Wprowadzenie

MODUŁ 1

Moduł 1

Teoria IV trymestru, dlaczego twoje   dziecko jest niedojrzałe i co z tego wynika

MODUŁ 2

Moduł 2

Spanie i płacz niemowlęcia

MODUL 3

Moduł 3

Kolka

MODUŁ 4

Moduł 4

Alergia pokarmowa i skórna i co dalej?

MODUŁ 5

Moduł 5

Ulewanie i zaparcia

modul 6

Moduł 6

Teoria psychologiczna

MODUŁ 7

Moduł 7

BONUSOWY

Ile to kosztuje?

Pakiet PREMIUM

237.OO PLN

297.00 PLN

– Kurs ,,Jak przetrwać z niemowlakiem”.

– Webinar Karmię, jem wszystko,
ale co z alergią? 

– Webinar o połogu.

– Webinar o wsparciu i roli mężczyny.

Pakiet STANDARD

197.OO PLN

237.00 PLN

– Kurs ,,Jak przetrwać z niemowlakiem”.

Poznaj opinie uczestniczek moich kursów!

 • Jestem spokojniejsza i pewniejsza w tym, jak zajmuję się córką. Bardzo cenię przekazywanie wiedzy przez Webinary. Mogę słuchać, jednocześnie karmiąc, czy tuląc córkę. Dużo daje odniesienie do własnego doświadczenia, mimo tego, że jednak każde dziecko jest inne i nasze też się różnią. Otwartość, szczerość, bezpośredniość. Wszystkim mamom, a w szczególności tym, która zostają mamami po raz pierwszy i nie mają w otoczeniu osób, które by rozwijały ich wątpliwość. Bardzo dziękuję za ten kurs. To był dobrze spożytkowany czas, pełen wiedzy i wsparcia.

  TERESA KUREK

 • Moim największym wyzwaniem był lęk, czy zmiany skórne i kupki, to nie alergia u mojej dwumiesięcznej Madzi. Nie wiem jak to zrobiłaś, ale tłumacząc te wszystkie, niemowlęce przypadłości poczułam spokój, że to normalne. Jestem spokojniejsza i mam wrażenie, że przez to wszyscy wokół są bardziej spokojni. Super jest połączenie prezentacji i wykład, a szczególnie te smaczki, które wtrącałaś. Spokój, ciepło głosu i łatwość przekazywania wiedzy. Poleciłabym ten kurs młodej mamie – KAŻDEJ! Jako obowiazkowy, bo to lepsze niż szkoła rodzenia.

  REGINA BIELAŃSKA

 • Za 3 tygodnie zostanę mamą po raz pierwszy, to będzie moje największe wyzwanie. W związku z tym było w mojej głowie milion pytań i wątpliwości, szczególnie, że sama miałam wiele dolegliwości wieku dziecięcego.

  Pogłębiłam swoją wiedzę z obszarów, które najbardziej mnie stresowały – alergię i refluks. Mam mniej strachu i wątpliwości. Połączenie prezentacji i wykładu, a także dodatkowe materiały, które nam udostępniłaś. Dostępność wiedzy, która była przekazana w łatwy sposób wszystkim rodzicom. Problemy techniczne i prezentacje są super, lepiej się z nimi przyswaja wiedzę niż tylko słuchając wypowiedzi.Poza tym dziękuję za kurs, czekam na kolejne!

  ANNA WOJTCZUK

 • Jestem mamą dwumiesięcznego chłopca i tematy okołoniemowlakowe są u mnie bardzo „na topie”. Szczególnie jeśli chodzi KP, alergie oraz mity związane z bólem brzuszka. Na kursie dowiedziałam się rzeczy, o których nie wiedziałam wcześniej, ponieważ żadni, znani mi lekarze nie posiadają aktualnej wiedzy w tym temacie. Wiem już, że płacz dziecka moze być spowodowany wieloma czynnikami, a nie tylko mitycznym „bólem brzuszka”. Ponadto podobało mi się, że Dominika nie podawała tylko suchych faktów i książkowych teorii, ale nawiązywała do sytuacji, jakie miała ze swoimi dziećmi oraz jakie słyszała od swoich pacjentek. […] Jesteś bardzo wygadana, otwarta, masz ciepły głos i miło się Ciebie słucha. […] Poleciłabym wszystkim pediatrom i położnym. 🙂

  GABRIELA STRZELCZYK

 • […] Kurs był mega dla mnie cenny i zawierał baaaaaardzo przydatne, konkretne wskazówki. Nie dowiedziałam się tego na szkole rodzenia i bardzo cieszę się, że zebrałaś tak praktyczną wiedzę, w jednym miejscu – w formie video. Najbardziej przydatne informacje dla mnie to moduły o alergiach i kolce. Robiłam notatki, więc wszystkie cenne informacje mam w zasięgu ręki i gotowe do zastosowania w kryzysowych sytuacjach. Jestem dużo spokojniejsza, bo wiem jak radzić sobie z trudnymi momentami Maluszka. Przede wszystkim to, że odnosisz wiedzę do swoich doświadczeń – praktyka i teoria to doskonale połączenie do dzielenia się wiedzą! Bardzo duży entuzjazm, z jakim prezentowałaś każdy moduł, otwartość na wszystkie pytania uczestniczek, szczerość. Każdej przyszłej lub obecnej mamie i tacie. Wielkie dzięki za ten kurs!

  AGNIESZKA OGONOWSKA

Pytania i odpowiedzi

1. Mam w domu niedkładalne niemowlę, jak znajdę czas na kurs?

Kurs jest podzielony na minimalne porcje, łatwe do przyswojenia. W każdym module są po 2-3, 7-12 minutowe filmy. Spokojnie możesz je odtworzyć nawet na telefonie. Możesz ich słuchać  nawet podczas spacerówz wózkiem, gotowania, sprzątania.

2. Czy kurs jest stworzony dla mamy 1-2 dzieci ?

Jeśli problem kolek, płaczu, niespania, alergii Was dotyczy, a Ty nadal czujesz się niepewnie to TAK!

3. Czy kurs jest dla mnie, jeśli dopiero planuje zostać mamą
lub jestem w ciąży?

Tak, jak najbardziej. Unikniesz frustracji i nerwów. Jeśli będziesz wiedziała od samego początku jakie narzędziarodzicielskie wykorzystać. Dowiesz się, że niemowlę to nie mały dorosły jak czasem próbują nam wmówićstarsze pokolenia.

4. Czy to kurs dla ojców?

Kurs powstał z myślą o matkach, ale panowie też mogą z niego skorzystać. Podawana wiedzajest uniwersalna i myślę, że świetnie się tutaj odnajdą.

5. Czy to kurs, który ma mnie nauczyć bycia perfekcyjną mamą?

Zdecydowanie nie. Chcę byś była mamą, taką jak pragniesz. Byś czuła się kompetentna w tej rolii cieszyła się macierzyństwem od początku.

Kilka słów o Mama Lekarz

Jako Mama Lekarz uczę kobiety, że są ambasadorkami zdrowia swojej rodziny.
Obalam mity macierzyństwa, nie tylko medyczne.

Jestem lekarzem rodzinnym w trakcie specjalizacji. Od 2016 roku działam w internecie codziennie dzielę się swoją wiedzą medyczną i zapleczem psychologicznym.  Co tydzień prowadzę na Facebooku dla ponad 66 000 fanek spotkanie live #matecznik, co miesiąc webinary,na które zapisało się do tej pory ponad 20 000 kobiet.

W niespełna 3 lata wypuściłam do sprzedaży 6 ebooków: 

– „Ugryź to! Jak rozszerzać dietę i nie zwariować?”

– „Paśniczek – przepisy dla najmłodszych”.

Zasób 1

Copyright © 2020 MICE MEDIA Sp z o.o. 96-100 Skierniewice ul. 19 lutego 8 NIP: 8361870287 REGON: 381862999 KRS: 0000759052  

Kontakt: kursy@mamalekarz.pl

 

Polityka prywatności i plików cookies | Regulamin | Polityka Bezpieczeństwa Informacji

 

Projekt i realizacja: Studio Unicorn Design